prodej@pilanamarket.cz +420 573 502 911
Položek je příliš mnoho, maximum pro výpis je 1500. Některé se nezobrazují, ani nejsou dostupné k vyfiltrování.

PILANA

Český výrobce pilových kotoučů s SK plátky


PILANA Wood s.r.o.

Český výrobce pilových kotoučů s SK plátky

Dynamicky se rozvíjející firma PILANA patří se svými 650 zaměstnanci k největším výrobcům nástrojů v Evropě. Nástroje jsou vyráběny z oceli nejlepší jakosti podle norem DIN a ISO. Kvalita je pečlivě sledována v každém kroku výroby.

Pro velmi přesnou výrobu jsou využívána nejmodernější zařízení: Laser, CNC brusky, CNC obráběcí centra, CNC ostřičky, automatické pece a další automatická a poloautomatická zařízení.

Přes 60% nástrojů je vyváženo do průmyslově vyspělých zemí jako jsou Německo, USA, Francie a Velká Británie. Soustavná pozornost je věnována zlepšování výroby a automatizaci, což spolu s dlouholetou zkušeností a nízkými výrobními náklady umožňuje nabídnout vysoce kvalitní výrobky za výhodné ceny.

 

PILANA Metal s.r.o.

Tradiční český výrobce pilových pásů na kov a ručního nářadí

Společnost Pilana Metal s.r.o. se zabývá výrobou řezných technologií na kov, jako jsou stojní pily na kov, pilové pásy na kov, strojní listy, ruční listy atd.  Nabízíme výborný poměr kvalita-cena. Velký výběr sortimentu ve strojních pilách od nejmenších strojů hodících se do malých dílen, až po vysokoproduktivní automaty hodící se pro hromadnou a velkosériovou výrobu.
V naší nabídce najdete pásové pily, kotoučové pily, ale i vertikální pily pro dělení masivních bloků.

 

PILANA Saw Bodies s.r.o.

Český výrobce pilových kotoučů na dřevo, rámových pil a kmenových pásů

 

PILANA Knives s.r.o.

Český výrobce hoblovacích nožů