Pilové kotouče na kov

HSS pilové kotouče na kov dělící

     Dělící pily jsou určeny k dělení materiálů - pro řezání trubek, řezání profilů i plných materiálů a to řezání ocelí, řezání mosazi, řezání bronzu, nerez ocelí. Tím se dělící pily odlišují od drážkovacích pil, které jsou určeny pouze na „zářezy do malé hloubky – např. výrobu drážek, odřezávání tenkých plechů atd.
     HSS dělící pilové kotouče vyrábíme z vysoce legované rychlořezné oceli s obsahem wolframu, vanadu a molybdenu a to buď s jedním procentem kobaltu (Dmo5) nebo pěti procenty (Emo5). HSS dělící pily vynikají pevností a jsou vysoce odolné proti prasknutí a únavě materiálu. Vysokou otěruvzdornost (snížení koeficientu tření) dosahujeme povlakováním pilových kotoučů různými materiály např. TiN, TiAlN, TiCN nebo prostým pasivováním – tj. povrchovou oxidací kysličníkem uhličitým, při které se vytvoří neobyčejně jemná povrchová vrstva s tvrdostí 900 HV. Takto upravené dělící pily se často nazývají pasivované pilové kotouče neboli VAPO pily. Pokrytí dělících pil je důležité především při vysokých pracovních teplotách.
     Vyrábíme na zakázku různé unášecí otvory, upínací drážky, upínací otvory a otvory na hřídel.  Všechny pily vyrábíme s libovolným ozubením - hrubé ozubení, polohrubé ozubení i pily jemnozubé. Na webu uvádíme základní a nejčastější rozměry HSS dělících kotoučů, ale kromě těchto typů pil jsme schopni vyrobit i další provedení pilových kotoučů, kde mohou být odlišné parametry např. průměrem pilového kotouče, upínacím otvorem pilového kotouče, průměrem příruby pilového kotouče, zubovou roztečí a tvarem zubu.


Rozšířené vyhledávání

Třídit dle:

Soubory ke stažení
Aktuality
NOVÉ KATALOGY NOVÉ KATALOGY

s ceníkem
platné od 1.2.2016
ke stažení v sekci
Ke stažení/CENÍKY

JSME NA FACEBOOKU JSME NA FACEBOOKU

Jsme na facebooku.
Sdílejte a buďte informováni.

 

NÁSTROJOVÁ PORADNA NÁSTROJOVÁ PORADNA

NÁSTROJOVÁ PORADNA
V případě dalších dotazů nás kontaktujte.


E-mailový zpravodaj

Chcete být pravidelně informování o novinkách a akcích ?.

 
 

Recenze
Heureka
Uživatelské menu
Dotaz na prodavače
Informace o stavu Vašich objednávek
+420 573 502 911

Technické konzultace, nástrojová poradna
+420 573 502 913

Administrátor webu
prikrylales

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Opište prosím text z obrázku:
captcha

Nejprodávanější

Aleš Přikryl, Žižkova 335, 768 24 Hulín | prodej@pilanamarket.cz | Tel.: 573 502 914 | Fax: 573 502 912
Copyright © 2005 www.pilanamarket.cz, All rights reserved | Více informací o provozovateli | Více informací o technickém řešení