prodej@pilanamarket.cz +420 573 502 911

Hoblovací nůž 450x35x3 5811 DS

PŘESNÉ HOBLOVACÍ NOŽE - DS
Výrobce:
PILANA Group
Záruka:
Záruka 2 roky
Katalogové číslo:
07011 04503530
Dostupnost:
Na dotaz
Vaše cena:
285,60 Kč vč. DPH
ks

Popis zboží

Tyto nože na dřevo se používají při výrobě polotovarů nebo částí výrobků ve stavebnictví a nábytkářském průmyslu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, za pomocí špičkového strojního vybavení a devadesátiletého know–how v oboru. Díky tomu se naše produkty vyváží do celého světa, kde se staly synonymem spolehlivosti, dlouhé životnosti a maximálního výkonu.
Standardní hoblovací nože a blankety můžete zakoupit na našem e-shopu, ostatní jsou k dispozici na poptávku. Mezi díly pro sekundární zpracování dřeva najdete hoblovací nože, blankety a polotovary profilovacích nožů. Používají se v dřevozpracujícím průmyslu ve strojích na výrobu nábytku, oken, dveří, podlahových lišt a dalších dřevěných komponent ve stavebnictví.

Přesné hoblovací nože jsou zárukou přesné , rychlé a kvalitní práce na Vašich hoblovkách a protahovačkách. Jsou vhodné také pro kombinované stroje. Naše hoblovací nože jsou vyrobeny pouze z jakostních ocelí a broušeny s maximální pečlivostí tak, aby splňovaly nejpřísnější kritéria jakosti.

Použití:

obrábění dřevěných desek a hranolů

Stroj:

srovnávací a tloušťkovací frézka

Charakteristika:

  • materiál DS pro měkké dřevo
  • HOBBY použití
  • tvrdost hoblovacích nožů 57+2 HRC

Tepelné zpracování prováděno ve speciální peci řízené počítačem.

Parametry

Parametr Popis
Celková délka 450
Tloušťka nástroje 3
Výška 35
Provedení DS
Posuv MAN
Zatím jste nenavštívil žádné zboží